Ing. Lucie Bilá

Makléř senior, ředitelka kanceláře at CENTURY 21 General

  • Service Areas: Praha - Břevnov, Praha
  • Specialties: Byty, domy, pozemky, tržní odhady.

About Ing. Lucie Bilá

“Pro realitního makléře není nic lepšího než uzavřený obchodní případ, na konci kterého jsou spokojení jak prodávající tak kupující, ale tím to nekončí… Nejpodstatnější jsou pozitivní reference klientů a doporučení realitního makléře svým kamarádům a známým.

Tohle je moje cesta, tímto se řídím již delší čas a nyní výhradně prodávám jen na doporučení svých klientů. To samé se snažím docílit i u našich makléřů. Aby svou práci odvedli na 100%, aby byli profesionální, zodpovědní, samostatní, vytrvalí a snažili se klientům naslouchat, až pak mohou očekávat pozitivní reakce klientů a jejich doporučení.

Abychom byli nenahraditelnými, musíme být odlišní. (C. Ch.)

Doufám, že budeme pro Vás nenahraditelnými a přesvědčíme Vás naší odlišností od jiných makléřů, naší profesionalitou, trpělivostí, vytrvalostí, zodpovědností, samostatností a uměním naslouchat!
V realitách se věnuji zejména rezidenčním nemovitostem a developerským projektům.”

Language: English, Czech, Slovak

Sort by:

No listing found.

1 Review

(4 out of 5)
Sort by:
Leave a Review
  • thumb

    Good agent

    Nam congue nisi eu orci laoreet, nec tristique dolor scelerisque. Aenean mauris sem, commodo et accumsan ac, dictum vitae sem. Sed bibendum nunc neque, in auctor enim ultricies nec. Proin ornare nibh libero, id euismod nulla aliquam et. Nam eget augue ut dolor sagittis feugiat. Nullam et nibh id lacus mollis laoreet eu et mi.

Leave a Review

Compare listings

Compare